Sohbet Girişi

Hakkımızda

Hakkımızda ne öğrenmek istiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz. Bizler neler yapıyoruz, sitemiz ne işe yarar, ücretlimi, kameralımı bunlardan bahsedeceğim. Çünkü sanal sohbet alemin de insanların yanıldığı bir nokta var. Ben de bu noktayı sizlere elimden geldiği kadar aydınlatmak istiyorum.

Hakkımızda

Öncelikle sizlere kendimden bahsedeyim adım Tahsin Ankaralıyım 22 yılı aşkın bir süredir sanalda çeşitli sohbet sitelerin de hizmet verdim. Son 4 yıldır Mobil sevdam ücretsiz sohbet sitemizde hizmetim devam etmektedir. Kendi alanında insanlara parasız sohbet hizmeti veren sayılı sitelerden birisi olarak kapılarımızı sizlere açtık. Dilediğiniz zaman sizler de sohbete katılarak yeni insanlar ile keyifli sohbet edebilirsiniz.

Sohbet siteniz ücretli mi ? Hayır ücret ödemeden sohbet edebileceğiniz güvenilir bir platformdur. Burada yapmanız gerekenler çok basit Takma isim alarak siteye katılın katıldıktan sonra isterseniz takma isminizi kayıt edin. Siteye katılınca kayıt etmek için /ns register şifre mailadresi bu komut ile kayıt edebilirsiniz. Bu kayıt sayesin de kimse sizin takma isminizi kullanamaz.

Görüntülü sohbet var mı? Sitemiz de görüntülü veya resimli sohbet sistemi yoktur. Katılan kişiler yazışarak sohbet edip birbiri ile tanışıp arkadaş olurlar. Kişi dilerse kendisi ile özel bilgileri özel odada arkadaşı ile paylaşabilir.

Sitemiz ne işe yarar? Sitemiz aynı illerde yada farklı illerde insanları aynı çatı altın da bir araya getirip tanışmasını sağlar. Sadece yurt içinde değil yurt dışında da bir çok kişi tarafından sitemiz ziyaret edilmektedir. Mesela nerelerde diye soracak olursanız. Danimarka ücretsiz sohbet, Norveç chat, Almanya Türk sohbet ve daha adını sayamadığımız ülkelerden katılan insanlar var. Hakkımızda ne kadar zararlı kötü diye bahsedilse de öyle olmadığını kendiniz de katılarak görebilirsiniz.

 

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı