Kadınlar günü eğlencesi

admin     31-01-21     Genel     , , , , , ,      52 Defa Okundu

Kadınlar günü eğlencesi

Mobilsevdam.com

Kadınlar günü

Evet kadınlar kendi aralarında toplanarak. Sohbet eşliğinde birbirleri ile yardımlaşmaya kadınlar günü denir. Kadınlar günü eğlencesi adı altında. Neler yapılır bunları sizlerle sırası ile paylaşacağım. Öncelik ile hepsi bayan olduğu için börekler çörekler yapılır. O gün misafirleri ağırlayan kişiye güne gelen kişiler yardım ederler.

Birbirlerinin derdini dinleyip çözüm bulmak İçin el ele verirler ve o çözüme maddi manevi bir şekilde ulaşırlar. Öyle hoş sohbet ederler ki zamanın nasıl geçtiğini bilmezler. Günde toplanan para yada çeyrek altın olur. Bu sayede her ay birisi o toplu para ile sıkıntısını bir nebzede olsa azaltır.

Kadınlar gününün özelliği

Bu günün özelliği ise bayanların bir araya gelip sadece sohbet etmesi veya eğlenmesi değildir. Bu sayede birbirleri ile olan iletişimleri ve bağlılıkları gelişiyor. Yardıma ihtiyacı olan kişiler belirlenip yardım eli uzatılır. Kadınlar günün de herkes üzerine düşeni yapar başkalarının yapması içinde o kalabalıkta duyurarak vesile olur. Ne kadar güzel bir ortam değil mi her şeyin bir arada yaşandığı bir ortamda bulunmak istemez misiniz. Sizlerde bu ortamı kurarak yardıma ihtiyacı olan insanlara ulaşabilirsiniz.

Kadının özellikleri

Kadınlar aile içinde de her zaman elinden gelenin fazlasını yapan insanlardır. Ailesine arkadaşlarına çevresine akrabasını her zaman kucak açmakla kalmayıp her türlü sıkıntılarda yanlarında olur. Çünkü merhamet duyguları fazladır.  Ailesi içinde de bir sıkıntı olduğunda ilk önce olayı anlar ve çözümlemek için sohbet eder. Doğru olan ne ise onu bir şekilde anlatmaya gayret eder. Topluma Doğru ve sağlıklı bireyler huzurlu bir aile ortamından çıkar. Kadınlar eksiklerini yaptıkları günlerde arkadaşları ile paylaşarak düzeltme ve doğrusu ne ise onu yapmak için mücadele ederler. Kadınlar günü eğlencesi sadece eğlenceden ibaret değildir. 

Bizim sitemiz de aile sitesi gibidir. Bir çok bayan arkadaşlarımız ile aile gibi olduğumuz için bir birimizin derdini dinler paylaşırız. Bizler bir arada hoş sohbet eşliğinde güzel zaman geçirmek için toplanıyoruz. Sizler de bize katılmaz isterseniz tek tuş kadar uzağınızdayız. Kaliteli ve huzurlu ortam arıyorsanız tam yerindesiniz.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Mobil sevdam