Litmatch nedir nasıl kullanılır

RowDy     11-01-22     Genel     , , , , ,      139 Defa Okundu

Son zamanlar reklamlardan ismini çok görür olduk. Litmatch nedir nasıl kullanılır denemek için indirdim ve kullanmaya başladım. Burada insanlar ile takipleşerek ve durum yaparak arkadaşlık başlatıyorlar. Eğer güven olursa sesli bir şekilde konuşarak da devam edebiliyorsunuz.

Nasıl kullanılır

Burada dikkat edilmesi gereken şeyler uygulamanın kuralları küfürlü ve hakaret içerikli konuşmama ve uygunsuz resimler atmamaktır. Atılan durumlara kişiyi takip etmeden yorum yapabiliyorsunuz bu güzel bir şey. Birde eşleşme olayı var onu tam anlayamadım çünkü süreli beklemek zorunda kalıyorsunuz.

Litmatch nedir önerirmisin

Litmatch nedir nasıl kullanılır ve insanlara önerirmiyim bunu da dile getireyim. Çünkü Her yerde olduğu gibi burda da amacı sadece cinsellik olan insanlardan çok. Bunları görmezden gelerek devam edecek olursak. Gerçekten değerli insanlar tanıyıp arkadaş olabilirsiniz. Çünkü Arkadaşlık değerleri yüksek olan ve gerçekten değer veren insanlar da var. Siz yeterki ne aradığınızı bilin ve dürüst olun zaten gerisi kendiliğinden gelecektir. Litmatch ücretsiz sohbet ve chat sitesi gibi Litmatch mobil sohbet uygulaması olarak başarılı buldum kullanmanızı tavsiye ederim.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?