Sohbet etmeli

admin     06-01-20     Genel     , , , , ,      103 Defa Okundu

 Sizcede böyle olmalı değil mi ?

 Evet arkadaşlar makalemize buradan devam ediyoruz. Ancak şöyle bir konu var hiç bir insan buraya arayış için gelmiyor veya farklı bir beklenti içerisinde olmuyor. Edepsizlik veya yalnış olaylarla karşılaşmanız çok çok nadirdir. Sohbet etmeli ortamı yaratmak bizlerin elinde Lütfen sizlerden ricamdır kendinizi nasıl biliyorsanız buradaki arkadaşlarda öyledir.

Gelenlerin bir çoğu ya oyun oynamak için gelir yada radyo dinlemek veya yayın almak için başka bir sebebi yoktur. Gelen arkadaşlar burada hoş vakit geçirmeyi sevdiği için her fırsatta ziyaret edip arkadaşları ile sohbet ediyorlar. Reel hayattaki arkadaşlarınızdan çok çok iyilerdir. En azından zararları yok girerseniz sohbet edersiniz girmezseniz kimse sizi rahatsız etmez çünkü kişisel bilgileriniz yok. Sohbeti seven gerçekten arkadaşlığa değer veren insanların yeridir burası.

Sanalda olsa öyle bir sıcaklığı vardır ki onu gerçekten hissedersiniz. Sanaldaki insanların bana ne faydası dokunur ki demeyin dünya küçük insanlar birbirlerine lazım görüşmesen bile bir şeyler öğrenmek eksik bilgilerimizi tamamlamak hayatın bazı aşamalarında destek almak gerçekten güzel. Aile ortamı kazanmak internet üzerinden de olsa bir sırdaş edinmek kadar güzel bir şey yok.

Dilerim ki sizlerinde bitmeyen dostuklasınız olur. Bedava sohbet arkadaşlar oturup derdinizi anlatsanız dinleyen bir çok insan bulabilirsiniz hatta elinden geleni de yaparlar inanın bana yeterki siz ne aradığınızı bilin. Bu arkadaşlığa katılmak için mobil cihazınızda internetiniz olması yeterli deneyin hiç bir şey kaybetmezsiniz keyifle kalın.

sohbet

Mobilsevdam.com


Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Mobil sevdam