Sohbete gel

admin     04-07-19     Genel     , , , , , ,      181 Defa Okundu

seviyeli arkadaslik

Merhaba arkadaşlar sohbete gel monoton hayattan sıkılmış gibisiniz. Sizlerde akıcı sohbet mi arıyorsunuz doğru adrestesiniz.

Son zamanlarda artık sosyal medyaların yetmediğini görüyorum mesaj atıp beklemek yazacak mı yazmayacak mı düşüncesi bunlara bir son verip burada bizimle sohbete gel desem ne dersiniz?

Önyargı yok kişinin sadece kendisi ile birebir sohbet etme imkanı bulacaksınız. Çok zor deil sadece yapmanız gerecek düzgün bir şekilde ortama ayak uydurmak. Zaten gerisinin kendiliğinden geldiğini göreceksiniz.

sohbete sende katıl

Buraya gelen insanların amaçları hep aynıdır. Sohbet edeyim kafa dağıtayım gülüp eğleneyim mantığı doğrultusunda geliyor. Standart olan yasam biçiminden kalan zamanı böyle değerlendirmeyi seçiyorlar.

Kimi doktor kimi hakim kimisi öğretmen sadece burasını boş insanlar dolduruyor diye düşünmeyin sakin herkese açık bir platformdur. Sohbetin kural ve kaidesine uyduktan sonra herkes gelip sohbet edebilir.

Kapımız dostluk ve arkadaşlık kardeşlik için çarpan ve o amaçla gelen herkese sonuna kadar acıktır. Kimse kimseyi görmesede bilmesede yazmaları ortamdaki hal ve hareketi kişinin ne olduğunu ne zihniyet taşıdığını kısa zamanda ortaya koyar.

Böyle insanlar normal hayattan olduğu gibi bu ortamlardan da dışlanır. Uzak tutulur. Yararından çok zararı gelir. O yüzden bizler kaliteyi hedef bildik huzuru yol bu yolda ilerleme çabasındayız. Kalıcı dostlukların özlemini çekmekteyiz.

Bilgisayar,Mobil,tablet girişlerimiz mevcuttur. Ücretsiz seviyeli sohbetin adresi burası Mobilsevdam tıklayıp sohbete başlayabilirsiniz. Bol sohbetli günler dilerim.

Sohbete gel

Mobilsevdam.com


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Mobil sevdam