Sohbet Girişi

Ücretsiz mobil uygulamalar

Ücretsiz mobil uygulamalar

Ücretsiz uygulamalar

Merhaba sevgili makale okurları. Bugün ki makalemiz Ücretsiz mobil uygulamalar geçmişten geleceğe neler değişti teknolojinin bizlere neler kattığını anlatacağım. Eskiden sadece bilgisayarda mirc ler mevcuttu. Sonradan sonraya mobil telefonlar tabletler hayatımızda yer almaya başladı.
Bu sayede internet te daha çok vakit geçirme merak ettiğimiz şeylere daha hızlı bir şekilde ulaşmaya başladık. Ücretsiz mobil uygulamalar ile yenilikleri görmeyi ücretsiz bir şekilde arkadaşlar edinmeyi Keşfettik.

 Ücretsiz mobil Uygulamalar ile Monoton giden hayatımıza renk katan mobil cihazlar ile daha da canlandı. Eğlenceli zamanlar geçirmemize yardımcı oldu. Şimdi sizlere ücretsiz sohbet edeceğiniz bir den fazla mobil uygulamalarından bahsedeceğim.

Öncelikle sanal ortamda insanlar birbirlerini daha rahat tanımak ve bulmak için bir çok yenilenmiş ve gelişmiş uygulamalar kullanmakta. En çok kullanılan uygulamalar dan bir kaçını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Ücretsiz sohbet siteleri

FacebookInstagramBadooTiktok
Arkadaşlar daha ismini sayamadığım bir çok uygulama mevcut bu ismi geçenler en çok kullanılanlar.
Sırası ile hangi uygulama ne işe yarıyor  tanıyalım.

FACEBOOK
Evet arkadaşlar bu uygulama yakın çevrende eş dost akraba tanıdık kimler varsa ekleyip arkadaş olabiliyorsunuz.
Özelden mesaj atabiliyor extra fotoğraf video resim durum ve canlı yayınlar yapabiliyorsunuz. Buradan tıklayıp ücretsiz üye olabilirsiniz.
INSTAGRAM
Gençler tarafından rehabet gören ve Diğerlerinde olduğu gibi kullanıcıyı takip edebilir ve özelden mesaj yazma bölümünde bulunuroradan sohbet edebilirsiniz. Durum kısa video resim canlı yayınlar yapmak mümkündür.  Anlaşılır ve kafa karıştırıcı bir yanı yoktur. Buradan tıklayıp ücretsiz üye olabilirsiniz 
BADOO
Bu uygulama  diğerlerin den birazcık farklı olup daha çok dikkat çekiyor. Yakınında olanlardan tespit edip onları daha yakından tanımak için profillerini beğenip mesaj atarak tanışıyorsunuz. Gayet güzel ve hoş bir uygulama. Buradan tıklayıp ücretsiz üye olabilirsiniz. Ve son olarakta

TİKTOK ‘dan bahsetmek istiyorum. 

Son zamanların en çok dikkat çeken uygulamaların dan bir tanesi. Büyük küçük herkesin ziyaret ettiği videolar attığı bu uygulama da diğerleri gibi takip etme beğenme yorum yapma gibi özelliklere sahip. Buradan tıklayıp ücretsiz üye olabilirsiniz.

Nereden bulabiliriz?

Bu uygulamalar Android ve ios gibi mobil cihazlarda kullanılabiliyor. Indirmek için Play Store ile App Store tercih edilmekte. Ücretsiz sohbet bedava sohbet yeni arkadaşlarla tanışmak. Bayan sohbet odalarına Katılmak Mobil Cihazlar ile artık daha kolay canlı sohbet Mobil sohbet ile her daim yeni insanlar tanıma Şansı Elde edeceksiniz.Artık Sizlerde katılarak ücretsiz mobil sohbet den faydalanın. Şimdi den keyifli sohbetler.

Ücretsiz mobil uygulamalar

Mobilsevdam.com

RowDy 485
2 Yorumlar
MeLina

Günümüz teknolojisini açıklayıcı bir yazı ile anlatmışsınız kullanılan her programı ayrı ayrı anlatmışsınız okurken akıcı olması ekstra güzel olmuş emeğinizden dolayı teşekkür ediyorum başarılar dilerim

    admin

    Teşekkür ederim ilginizden dolayı beğenmeniz de beni ayrı bir mutlu etti çok saolun

Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı