Sohbet Girişi

Yeni sohbet siteleri

Yeni sohbet siteleri

 Gelişen ve değişen dünyanın beraberinde yeni sohbet siteleri de değişim göstermiştir. Sekseninci Yıllardan bu güne kadar gelen yeni sohbet siteleri  eskiden olduğu gibi hala ücretsiz ve üyelik sizdir. Bu yönden hala o güzel yanını korumaktadır. Bizler nereden buluruz nasıl yazsak çıkar bu ücretsiz siteler diyecek olursanız. Sizlere şöyle bir adres vereyim buradan takip edebilirsiniz.

ircforumları

 Uzun yıllar sanal alemde olup biden herşeyi bu siteden takip edebilirsiniz. İrcforumları paylaşım platformu olarak hizmet vermektedir. Uzun zaman sanal ortamda bulunan eski arkadaşlar bu platforma üyedir. Bu alanda yeni açılan sitelerden tutun aklınıza gelebilecek yeni sohbet siteleri ile ilgili neler değişmiş neler eklenmiş görebileceksiniz. İşte buradan takip edebilir yeni sohbet siteleri ne zaman açılmış kimler tarafından kurulmuş içerisinde yetkili olarak kimler var hepsini görebilirsiniz. Bir nevi siteyi ziyaret eden kişilere yeni açılan siteleri tanıtmak amaçlı kurulduğunu da görmek mümkün.

Bu ücretsiz sitelere sadece bilgisayardan mı giriş oluyor ?

 Tabiki hayır bu sohbet sitelerine Google aracılığı ile  web üzerinden girildiğinde sizlerde göreceksiniz mobil uyumlu girişe sahip olduğunu. Ben web üzerinden giriş yapmayı sevmedin uygulama olarak varmı? Girebilir miyim o şekilde diye soracak olursanız AndroİRC uygulaması var bu uygulama sayesinde de dilediğiniz sunucuya bağlanıp sohbetinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her değişim kendisi ile birlikte bizlere kolaylıklar da sağladı. Beğendiniz sitede isterseniz kanal sahibi tarafından yetki eklenip o sitede yetkili olarak da kalabilirsiniz.  Bir yetki ile sınırlı değil yayıncılıkta var öğrenmek isterseniz DJ bile olursunuz. Sadece Zaman boşa gidiyor diye düşünmeyin bu zamanı güzel değerlendirmek sizlerin elinde. Öğrendikleriniz ile internet üzerinden para bile kazanabilirsiniz. Para kazanabileceğiniz yollardan bahsedecek olursak. Bunların en güzel ve kolay olanı makale yazmak.

 Makale nedir ? Ne işe yarar

Makale siteye yazılan bir nevi tanıtım yazısıdır. Ne kadar özgün ve okuyan kişilere hitap ederse ve Google aramalarına uygun bir şekilde yazılırsa. Sitenin yükselmesi de ona göre hızlı olur. Ziyaret edenleri artar haliyle sizler de hem siteye kazandırmış hemde kendiniz kazanmış olursunuz. Biz insanlar bilgiye öğrenmeye aç insanlarız o yüzden her yeni öğrendiğiniz bilgi sizleri biraz daha geliştiriyor. Sizler isterseniz her şeyin en iyisini yaparsınız dilerim açıklayıcı bir makale olmuştur. Okuyan ve yorum yapan arkadaşlara şimdiden tşk ederim. 

yeni sohbet siteleri

Mobilsevdam.com

RowDy 629
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı