Sohbet Girişi

SoMatch nedir SoMatch nasıl kullanılır

SoMatch nedir SoMatch nasıl kullanılır

Yeni arkadaşlık ve sohbet uygulaması SoMatch dan bahsetmek istiyorum. SoMatch nedir SoMatch nasıl kullanılır SoMatch özellikleri nelerdir. 

SoMatch uygulaması son zamanlarda yaygınlaşan arkadaşlık ve sohbet uygulamasıdır. Uygulama içerisinde arkadaş ekleyebilir, sesli  veya mesaj ile sohbet ederek tanışabilirsiniz. 

SoMatch içerisinde neler var 

SoMatch içinde bir ana sayfası mevcut bu anasayfada kadın eve erkek arayışınız ne ise onların profilleri çıkıyor karşınıza aşağıya eklediğim resimdeki gibi. Bu alanda öncelikle kişi ile yazılı sohbet ederek başlıyorsunuz. Daha sonra seviye şeklinde birbirinize resim gönderme veya sesli sohbet butonu aktif oluyor.

SoMatch mobil arkadaş bulma

SoMatch mobil arkadaş bulma

 

SoMatch sesli sohbet odaları 

SoMatch içerisinde odalar bulunmaktadır bu odalarda grup sohbetleri oluyor sizlerde katıla biliyorsunuz. Dilerseniz yazarak yada müsaitseniz mikrofon alarak sesli sohbet ederek dahil olabiliyorsunuz. Burada tanışmış olduğunuz kişileri arkadaş olarak eklediğiniz zaman onların paylaşımlarını da görebiliyorsunuz.

SoMatch mobil sohbet odaları

SoMatch mobil sohbet odaları

 

SoMatch paylaşımlar 

Sizin gibi uygulamayı kullanan ve paylaşım yapan kişileri bu alanda da görme şansınız var. Diğer sosyal medyalarda olduğu gibi bunda da resim,söz ve yorum yapma gibi özellikleri mevcuttur.

SoMatch mobil paylaşımlar

SoMatch mobil paylaşımlar

 

SoMatch mesajlaşma ve sohbet 

Bu alanda kişi ile özel olarak sohbet edebiliyorsunuz. Resim gönderme yada sesli sohbet imkanları seviye şeklinde açılıyor açıldıkça bildirim olarak ekrana yansıyor.

SoMatch mobil mesaj

SoMatch mobil mesaj

 

SoMatch profil ayarları 

Profilinizi kendiniz ayarlıyorsunuz. Hakkınızda kısa bilgiler ekleyip biyografinizi oluşturabiliyorsunuz. SoMatch nedir SoMatch nasıl kullanılır. detaylı bilgi için video linkini tıklayarak öğrenebilirsiniz.

RowDy 238
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı