Sohbet edelim

admin     06-04-20     Genel     , , , , , , , , , , ,      213 Defa Okundu

 – Sende gel

 Haydi sohbet edelim arkadaşlar birbirimizi tanıyalım kaynaşalım sitemizin açılış gayesi budur.
Farklı bir amaç için kurulmadı tamamen sohbet‘e dayalı bir sitedir. Malum son zamanların en tehlikeli hastalığı adını taşıyan Corona virüsü hayatımızı derinden etkiledi. Bir farklılık olsun diye insanlar ile sohbet etmeyi yeni insanlar tanımayı sevenler var bununla birlikte radyo dinlemeyi seven insanlar da çok.

 İnternet üzerinden hepsine ulaşabildiğimiz için seçimini bu şekilde kullanan insanlar sosyal mesafeyi hem korumuş olalım hemde evdekal Türkiye sloganına katkı da bulunalım diyen insanlar sohbet sitelerine yöneldi. Evde geçirdikleri zamanı bizimle sohbet ederek paylaşan insanlar çok sağolsunlar  güzel bir dostluk arkadaşlıklar elde ettik bu sayede.

 – Neler oluyor orda

Burada sahane sohbet ediliyor birbirine yabancı hiç bir şekilde tanışmışlığı olmayan insanları bir araya getirerek sohbet kitlesini genişletiyoruz. Bizler için en önemli şeylerden bir tanesi saygı dir. Saygı olduğu sürece sorun sıkıntı yaşanacağını düşünmüyorum. Bizim sitemiz kendini bile ağırbaşlı sohbet etmesini seven insanlar ile dolu bayan sohbet arkadasca sohbet edelim sevgili arıyorum diyorsanız dürüst bir şekilde muhabbet ederek yaklaşır tanışmak için çaba gösterirseniz buna kimse  müdahale etme hakkına sahip değildir. Dürüstlük çerçevesinde olan herşeye saygım vardır.

 – Sohbete gelin

Arkadaşlar çıkıp çıkıp gelin sohbet edelim paylaşalım eğlenceli zamanlar bizleri bekliyor. Herşeyden önce sitemizin hiç bir şekilde ücrete taabi tutularak işleyen bir sistem değildir.  Ücretsiz sohbet olarak belirtmek isterim yararlı olacağını düşünüyorum. Görmeden de insanlar birbirini sever dokunmadan da aşık olabilir. Bizler bunu sizlere bizzat ispat etmek için varız. Sadece sohbet edelim mi? Deneyin isterim huzurlu sohbet ortamı arayan insanlar için bire birdir.

 Yalnızlığı paylaşmanın tam zamanı katılmak için sadece nick yani takma isim almanız yeterli olacaktık. Sizler için hem kolay sohbet hem kaliteli sohbet hem ücretsiz sohbet sunmaktayız. Bizler belki en iyisi olamayabiliriz ama gayretimiz hep bu yönde hep birlikte bir aile ortamı kurup bağarımızı güçlendireceğiz. Kızlarla sohbet etmek  tanışmak arkadaş olmak sitemizde bir yerden başlamak lazım şimdiden kendinize dikkat keyifli sohbetler.

Sohbet edelim

Mobilsevdam.com


Yorumlar (1 Yorum)

    Çıkın çıkın gelin :)) sevgili admin bey makalenizi okurken hem keyif aldım hem de akıcı yazınızla sıkılmadan okudum.. başarılarınızın devamını diliyorum.. Emeğinize sağlık.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Mobil sevdam